«Подорож на Марс: квиток в один кінець»

«Подорож на Марс: квиток в один кінець»

Лекція-зустріч «Подорож на Марс: квиток в один кінець»

Зустріч з Сергієм Якимовим, учасником унікального міжнародного космічного проекту MARS ONE, одним із сотні ймовірних майбутніх поселенців «Червоної планети», відібраний з 200 000 чоловік зі всього світу. У рамках проекту "КОСМОС: МАШИНА ЧАСУ". 

9 квітня, о 19:00

До Міжнародного дню авіації і космонавтики сферичний кінотеатр ATMASFERA360 / Київський планетарій, головний столичний «центр тяжіння» всіх любителів космічної романтики,  підготував  кілька цікавих заходів. Один з них  -  зустріч з Сергієм Якимовим, учасником унікального міжнародного космічного проектуMARS ONE, одним із сотні ймовірних майбутніх поселенців «Червоної планети», відібраний з 200 000 чоловік зі всього світу.

26-річний український інженер Сергій Якимов потрапив в 100 кандидатів, які пройшли відбір для польоту на Червону планету. Політ на Марс - це квиток в один кінець, реальність фантастики. Можливо – і шанс дуже великий – саме Сергій стане одним з тих 24 відчайдухів, завдання яких - організувати поселення і прожити як мінімум кілька десятків років на планеті, що абсолютно не пристосована для нормального існування людини. До липня 2015 організатори проекту Mars One обіцяють остаточно визначиться з кандидатами, і 24 сміливця  почнуть проходити підготовку, яка триватиме ще сім років. Сам політ планується в 2023 році, проте з однією умовою: повернутися на Землю майбутні «марсіани» більше не зможуть. Умови під час навчання будуть також гранично наближені до тих, що астронавтів чекатимуть на Марсі.

За планом програми, в 2016 році на Марс буде відправлено понад 2,5 тони продуктів харчування. Через ще два роки із Землі туди відправиться всюдихід для пошуку оптимального місця для поселення. А висадка першої групи людей відбудеться в 2023 році. Раз на два роки до них будуть приєднуватися нові поселенці.

Як Сергій опинився в числі сотні кращих? Чи було це збігом, випадковістю? Чому майбутнім поселенцям не можна буде повернутися на рідну планету? Про це та багато іншого ви зможете дізнатися на зустрічі з Сергієм Якимовим, почути з перших вуст технологічні деталі унікального міжнародного проекту Mars One, особисто поставити питання співвітчизнику, який не побоявся взяти участь в безпрецедентній місії - без шансу повернутися на Землю.

 

Лекція - безкоштовна для відвідувачів виставки «КОСМОС: МАШИНА ЧАСУ»! Вартість квитка на виставку: дорослі 45 грн, студенти, діти, пенсіонери - 35 грн. У вартість входить: лекція-зустріч, відвідування виставки «КОСМОС: МАШИНА ЧАСУ», екскурсія по виставці.

Реєстрація: SMS на номер (067) 770 07 57, (050) 800 59 03 або написати наatmasfera.cinema@gmail.com

Подробиці на сайті: atmasfera.com.ua

 

Читайте также: