Параметры
Цена 80 - 5790 Грн.
Наличие i
Укажите требуемое наличие товара
Производитель i
Выберите производителя товаров
Статьи и Обзоры

Огляд телескопа National Geographic Automatic 90/1250 GOTO

2020-11-05

..

Читать далее...

Что такое стереоскопические микроскопы?

2019-09-11

..

Читать далее...

Самые популярные телескопы

2019-08-01

..

Читать далее...

Театральный бинокль. Как выбрать?

2019-06-23

..

Читать далее...

Краткий словарь астрономических (оптических) терминов (Р, Т, Ф, Ч, Ш)

2019-06-23

..

Читать далее...

Когда и Что интересного можно увидеть на Луне в телескоп? Что нужно знать?

2019-06-19

..

Читать далее...

Как выбрать бинокль для туризма?

2019-06-19

..

Читать далее...

Словарь оптических (астрономических) терминов (кратко от И до П)

2019-06-19

..

Читать далее...

Краткий словарь астрономических терминов (А, Б, В, Г, Д, Е)

2019-06-13

..

Читать далее...

Где купить телескоп жителю Харькова?

2019-05-01

..

Читать далее...

Как выбрать телескоп для ребёнка?

2019-04-30

..

Читать далее...

Загадай желание падающей звезде посредством телескопа

2019-04-30

..

Читать далее...

Ищете магазин телескопов в Днепре?

2019-04-17

..

Читать далее...

Успейте купить микроскоп, что бы «Увидеть Всё»

2019-04-14

..

Читать далее...

Если покупать Бинокуляры, Бинокли, то с доставкой по Украине

2019-03-28

..

Читать далее...

Как и Где Купить Телескоп в Украине?

2019-03-15

..

Читать далее...

Хотите купить телескопы в Одессе?

2019-03-08

..

Читать далее...

Микроскоп Украина.

2019-03-05

..

Читать далее...

8-е Марта – Женский Праздник

2019-03-05

..

Читать далее...

День Святого Николая – один из самых светлых праздников в году для детей и взрослых.

2018-12-08

..

Читать далее...

Рассмотрим Мир по Атомам. Выбираем Микроскоп. Как Выбрать Микроскоп?

2018-11-30

..

Читать далее...

У нас самый большой выбор луп для всех целей.

► Заказы, оформленные на сайте или по телефону, доставляются курьером по городу Киев или через отделение «Новой Почты» по Украине, а так же, вы можете забрать свой заказ в Киевском Планетарии.

 

► Работа Эксперта – Оператора с 10.00 до 21.00. «Наземный» магазин в Киевском Планетарии с 10.00 до 20.00.

Оформите заказ на сайте и получите скидку сейчас. 

Вид:
На странице:
Сортировка:
Мультилупа Levenhuk Zeno Multi ML9
Levenhuk Zeno Multi ML9 - універсальна лупа з трьома змінними лінзами. Вони кріпляться до ергономічній ручці: можна вибрати різну кратність і збільшення в залежності від поточного завдання. Вбудована підсвітка складається з двох яскравих світлодіодів, розміщених в ручці. Вони рівномірно висвітлюю..
590 Грн.
Мультилупа Levenhuk Zeno Multi ML7
Мультілупа Levenhuk Zeno Multi ML7 - це 2 змінні лінзи різного збільшення і діаметра і зручна ергономічна ручка. Просте надійне кріплення дозволяє замінити лінзу одним рухом. Підсвічування складається з двох яскравих світлодіодів, вмонтованих в ручку лупи. У ручці розташована і кнопка включення п..
490 Грн.
Мультилупа Levenhuk Zeno Multi ML5
Мультілупа Levenhuk Zeno Multi ML5 складається зі зручної ручки і двох змінних лінз різної кратності і діаметру. Лінзи можна закріпити на ручці або відкріпити одним рухом. Підсвічування складається з 2 яскравих світлодіодів, розміщених в ручці. Вони живляться від 3 батарейок типу ААА (купуються о..
490 Грн.
Мультилупа Levenhuk Zeno Multi ML3
Levenhuk Zeno Multi ML3 - складна мультілупа з 3 лінзами різного збільшення і розміру. Вона прекрасно підійде для вивчення монет, марок, ілюстрацій, читання дрібного шрифту. У лупи дві підсвічування: ультрафіолетова і біла світлодіодне. Для вибору потрібного світла служить перемикач на корпусі лу..
390 Грн.
Мультилупа Levenhuk Zeno Multi ML13
Мультілупа Levenhuk Zeno Multi ML13 - це комплект з 3 луп на ручці. У них різні діаметри лінз і збільшення. У кожної лупи є підсвічування з 2 яскравих світлодіодів з живленням від батарейок.   Мультілупа допоможе прочитати дрібний шрифт, розглянути малюнки або фотографії. Вона стане ..
590 Грн.
Мультилупа Levenhuk Zeno Multi ML11
Levenhuk Zeno Multi ML11 замінить відразу три оптичних інструменту. У неї три знімні лінзи різного діаметру і кратності, вони кріпляться до зручній ручці. Просте надійне кріплення дозволяє змінювати лінзи одним рухом. У ручку вбудовано підсвічування з двох яскравих світлодіодів. Кнопка включення ..
690 Грн.
Лупа-стакан Levenhuk LabZZ C1
Лупа-стакан Levenhuk LabZZ C1 - справжня знахідка для допитливого дитини. Невеликий стакан має прозорі стінки, а у верхній частині - збільшувальну лінзу. Будь-яких комах або інших невеликих створінь можна вивчати з усіх боків і в найдрібніших деталях. В лупу-стакан помістяться жуки, павуки, мухи ..
190 Грн.
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G7
Levenhuk Zeno Vizor G7 - багатофункціональний оптичний прилад, він може застосовуватися як лупа і як захисні окуляри. У комплекті йдуть 5 змінних лінз різної кратності (від 1x до 3,5x). З одноразової лінзою прилад служить для захисту очей при роботі з дрібними деталями і пайку. Збільшують лінзи д..
790 Грн.
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G6
Лупа-окуляри Levenhuk Zeno Vizor G6 підійде для роботи з годинниками та ювелірними виробами, мікросхемами і електронікою. Вона сподобається домашнім умільцям і співробітникам ремонтних майстерень. Лупа-окуляри підійде для рукоділля, роботи з масштабними моделями, розпису невеликих предметів. ..
790 Грн.
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G5
Лупа-окуляри Levenhuk Zeno Vizor G5 - зручний оптичний інструмент для пайки, ремонту електроніки та побутових приладів. Вона допоможе в розпису мініатюри і створенні невеликих скульптур. Крім того, ця лупа підійде домашньому майстру, фахівця з контролю якості на виробництві, реставраторові. За до..
790 Грн.
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G4
Лупа-окуляри Levenhuk Zeno Vizor G4 - ідеальний оптичний інструмент для виконання точних робіт з дрібними предметами. Висока кратність і зручна конструкція очкової оправи дозволять вам протягом тривалого часу займатися ремонтом техніки, вивченням ювелірних виробів, пайкою і моделюванням. Лупа від..
690 Грн.
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G2
Лупа-окуляри Levenhuk Zeno Vizor G2 - 20-кратна лупа на очкової оправі з парою незалежних лінз. Лінзи можна переміщати по оправі, точно регулюючи відстань між ними. Є можливість відкинути лінзи, якщо потрібно дивитися без збільшення.   Лупа-окуляри Levenhuk Zeno Vizor G2 має вбудован..
390 Грн.
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G1
Лупа-окуляри Levenhuk Zeno Vizor G1 створена для максимальної зручності при виконанні робіт високої точності. Чим би ви не займалися - рукоділлям, пайкою, моделюванням, механічними або радіотехнічними роботами - такий інструмент завжди знайде застосування і допоможе вам зробити все акуратно і шви..
290 Грн.
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G0
Лупа-окуляри Levenhuk Zeno Vizor G0 незамінна при тривалій роботі з дрібними текстами і предметами. Вона надійно кріпиться на окулярах і дозволяє бачити потрібну область відразу обома очима. Лупа комплектується змінними лінзами, має зручний тримач-прищіпку і дає збільшення від 1,5 до 3,5 разів. ..
390 Грн.
Лупа-лампа Levenhuk Zeno Lamp ZL7, белая
Levenhuk Zeno Lamp ZL7 - класична лупа-лампа зі світлодіодним підсвічуванням. Завдяки лінзі великого діаметру вона практично універсальна у використанні. З її допомогою можна читати книги і журнали, займатися рукоділлям і моделізмом, паяти електронні плати і лагодити механізми. Лупа дає 2-кратне ..
1 190 Грн.
Лупа-лампа Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LED
Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LED - лупа-лампа зі світлодіодним підсвічуванням. Світлодіоди розташовані поряд з лінзою, тому забезпечують рівномірний і яскраве освітлення всієї робочої області. Завдяки цьому лупою можна користуватися навіть в повній темряві. Levenhuk Zeno Lamp ZL5 LED - це класична наст..
1 490 Грн.
Лупа-лампа Levenhuk Zeno Lamp ZL3 LUM
Levenhuk Zeno Lamp ZL3 LUM - класична лупа-лампа. Вона і наближає, і бере на себе функцію освітлювального приладу. Завдяки цьому немає потреби переривати роботу після заходу сонця - яскравості освітлення вистачає на вивчення дрібних об'єктів навіть в повній темряві. Лупа-лампа Levenhuk Zeno Lamp ..
890 Грн.
Лупа ювелирная Levenhuk Zeno Gem ZM9
Levenhuk Zeno Gem ZM9 - ювелірна лупа в розкладному корпусі з металу. Вона дає 10-кратне збільшення і дозволяє працювати з зовсім невеликими об'єктами. Лупу можна порадити годинним майстрам, ювелірам, оцінювачам, співробітникам сервісних центрів. З її допомогою можна вивчати механізми, електронні..
190 Грн.
Лупа ювелирная Levenhuk Zeno Gem ZM7
Компактная складная лупа Levenhuk Zeno Gem ZM7 с увеличением 20х. Особенности: Лупа складной конструкции Увеличение – 20 крат Металлический корпус, стеклянная оптика   Комплект поставки: Лупа Пластиковый кейс Инструкция по эксплуатации и гарантийный т..
190 Грн.
Лупа ювелирная Levenhuk Zeno Gem ZM5
Ювелірна лупа Levenhuk Zeno Gem ZM5 створена для вивчення дрібних об'єктів на великому збільшенні. Невелика фокусна відстань компенсується 10-кратним наближенням, яке дозволяє детально розглядати годинникові механізми, ювелірні вироби, комах, мінерали, електронні компоненти різних пристроїв. ..
190 Грн.
Лупа ювелирная Levenhuk Zeno Gem ZM11
Лупа Levenhuk Zeno Gem ZM11 створена для детального вивчення дрібних об'єктів. Вона наближає в 10 разів і дозволяє розглядати зовсім невеликі структури. Її оптичні можливості допоможуть виявити поломки в годинникових механізмах, каламутність в дорогоцінному камінні, дефекти на одязі або меблів. Ю..
190 Грн.
Лупа цифровая Levenhuk DTX 43
Цифрова лупа Levenhuk DTX 43 - сучасна лупа для слабозорих людей і тих, хто багато працює з текстами і дрібними ілюстраціями. Вона має чотири фіксованих збільшення, забезпечена світлодіодним підсвічуванням і дозволяє вибирати колірний режим для читання. Ви можете читати текст з вбудованого РК-екр..
5 790 Грн.
Лупа с компасом Levenhuk LabZZ MG3
Levenhuk LabZZ MG3 - класична лупа на ручці з двома лінзами різної кратності. Лупа розроблена спеціально для дітей і відмінно підходить для вивчення комах, каменів і невеликих об'єктів навколишнього світу. Юний дослідник зможе взяти її на природу і розглядати навколишній світ на збільшенні до 8 к..
190 Грн.
Лупа с компасом Levenhuk LabZZ MG1
Лупа Levenhuk LabZZ MG1 створена спеціально для дітей і допоможе маленькому вченому в дослідженні навколишнього світу. Лупа складається з двох лінз і компаса. Основна лінза дає 3-кратне збільшення, додаткова - 8-кратне. Обидві лінзи зроблені з акрилу і відмінно підходять для розглядання каменів, ..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH9
Переглядова лупа Levenhuk Zeno Handy ZH9 - це класична ручна лупа з двома лінзами. Лінза більшого діаметра (90 мм) дає збільшення 2 крата, лінза меншого (21 мм) - 6 разів. За допомогою цієї лупи можна читати дрібний текст, розглядати поверхневі дефекти на тканинах і меблів, вивчати ювелірні вироб..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH7
Levenhuk Zeno Handy ZH7 - класична переглядова лупа на ручці. Її можна використовувати для розглядання дрібних об'єктів, читання тексту або детального вивчення креслень і ілюстрацій. Лупа мало важить, зручно і надійно лежить в руці, займає небагато місця. Лінза зроблена з пластику, передає ясне з..
90 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH45
Лупа Levenhuk Zeno Handy ZH45 забезпечена підсвічуванням з 6 світлодіодів, тому її можна використовувати навіть при слабкому освітленні. 2-кратного збільшення вистачає для детального вивчення будь-яких невеликих об'єктів, а лінза діаметром 127 мм дозволяє працювати з протяжними областями. Лупа ст..
590 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH43
Levenhuk Zeno Handy ZH43 - невелика переглядова лупа з 10-кратним збільшенням. Вона забезпечена підсвічуванням, тому лупу можна використовувати навіть в повній темряві. Лупа підходить для читання дрібного тексту, розглядання поверхневих дефектів, детального вивчення фотографій, географічних карт ..
290 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH41
Levenhuk Zeno Handy ZH41 - ручна лупа з підсвічуванням, яка стане в нагоді в роботі з дрібними об'єктами. З її допомогою можна прочитати текст, набраний невеликим шрифтом, або розглянути крихітний дефект на одязі або меблів. Лупа дає два збільшення - 2 і 6 разів. Працювати можна або з великою (90..
290 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH39
Переглядова лупа Levenhuk Zeno Handy ZH39 - це класична ручна лупа з підсвічуванням. Її можна використовувати вдома або на роботі. Слабозрячим людині лупа допоможе прочитати напис на етикетці ліки або розглянути деталі на фотокартці, в професійній діяльності лупа знадобиться нумізмат, часовому ма..
290 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH37
Levenhuk Zeno Handy ZH37 - переглядова лупа з підсвічуванням. З її допомогою дрібні об'єкти можна розглядати на двох різних збільшеннях - 2 або 6 разів. Основний діаметр становить 90 мм, малий діаметр (з великим збільшенням) - 21 мм. Лупа відмінно підходить для читання дрібного тексту, вивчення к..
290 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH35
Levenhuk Zeno Handy ZH35 - лупа на ручці, якові можна використовуват и вдень, и Вночі. Завдяк вбудованій підсвічуванні вона невімогліва до зовнішнього освітлення. Перемикач підсвічування розташованій прямо на ручці - з ним дуже зручне працювати.   Біфокальна лінза дает два Збільшення..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH33
Levenhuk Zeno Handy ZH33 - переглядова лупа з підсвічуванням. Вона має класичну форму, дає 3-кратне збільшення і дозволяє розглядати дрібні об'єкти навіть у повній темряві. Лінза, корпус і ручка зроблені з пластика, що робить лупу легкої і зручної для тривалої роботи. Levenhuk Zeno Handy ZH33 - в..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH31
Переглядова лупа Levenhuk Zeno Handy ZH31 зручна тим, що має підсвічування. Завдяки цьому її можна використовувати в ситуаціях, коли зовнішнього освітлення недостатньо. Лупа наближає в 4 рази, дає можливість вивчати область діаметром до 65 мм, відмінно підходить для розглядання дрібних деталей і ..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH3
Levenhuk Zeno Handy ZH3 - лупа з 5-кратним збільшенням і лінзою діаметром 50 мм. Вона відмінно підходить для вивчення дрібного тексту, читання карт і креслень, вивчення будь-яких дрібних предметів. Лупа на ручці знадобиться в будь-якому будинку і допоможе у виконанні багатьох повсякденних справ. ..
90 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH27
Ручна лупа Levenhuk Zeno Handy ZH27 - оптичний прилад з біфокальній лінзою. Її основна особливість - два збільшення (2 і 4 крата). Менше доступно по всій площі основної лінзи (100 мм), більше - тільки на області діаметром 20 мм. Лупа добре підходить і для розглядання фотографій, і для читання дрі..
290 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH25
Levenhuk Zeno Handy ZH25 - переглядова лупа з біфокальній лінзою, яка дає збільшення в 2 і 6 разів. На малій кратності зручно працювати з протяжної областю (до 90 мм), на великий - вивчати дрібних деталей об'єктів. Лупа прекрасно підходить для розбору дрібного тексту, читання креслень і географіч..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH23
Levenhuk Zeno Handy ZH23 - лупа на ручці з 3-кратним збільшенням. Лінза зроблена з пластику, але передає чітке зображення без спотворень. Вона захищена металевою оправою, тому прослужить довго. Ручка теж зроблена з металу, її ребриста поверхня збільшує надійність хвата.   Ручна лупа ..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH21
Ручна лупа Levenhuk Zeno Handy ZH21 - це вірний помічник в будинку і на роботі. З її допомогою можна вивчати навколишній світ на збільшенні 5 разів. Лінза зроблена з оптичного пластику і дозволяє охоплювати одним поглядом область розміром до 65 мм. Ця лупа ідеально підходить для читання газет і ж..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH19
Levenhuk Zeno Handy ZH19 - лупа з лінзою середнього діаметра і металевою оправою. Вона надійна, передає картинку відмінної якості і дає 5-кратне збільшення. Слабозорих людей оцінить її оптичні можливості і зможе повернутися до безлічі звичних занять - читання, рукоділля, улюбленому хобі. Діаметр ..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH17
Levenhuk Zeno Handy ZH17 - переглядова лупа для вивчення дрібних об'єктів роботи з текстами і фотографіями. Вона являє собою лінзу середнього розміру (діаметр - 50 мм), зроблену з оптичного пластику і вміщену в міцну металеву оправу. Лупа дає 5-кратне збільшення і здатна стати незамінним помічник..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH15
Levenhuk Zeno Handy ZH15 - класична лупа на ручці, яка дозволяє вивчати дрібні об'єкти на збільшенні в 6 разів. У ній встановлена ​​невелика лінза (38 мм) з оптичного скла, яка передає чітку і деталізовану картинку без спотворень. Оправа зроблена з міцного металу, ручка - теж металева, з ребристо..
90 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH13
Levenhuk Zeno Handy ZH13 - лупа з лінзою великого діаметра (110 мм), яка дає 2-кратне збільшення. У ній розташована мала лінза діаметром 25 мм, яка дає більше збільшення - 4 крата. Лупа відмінно підходить для розглядання дрібних об'єктів, читання тексту і вивчення невеликих деталей на поверхнях п..
190 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH11
Levenhuk Zeno Handy ZH11 - це переглядова лупа діаметром 100 мм, що забезпечує збільшення в 2 крата. Лінза зроблена з пластику, але якість зображення висока - спотворення або каламутність в переданої зображенні повністю відсутні. В основну лінзу вбудована лінза меншого діаметру (20 мм). Вона дає ..
190 Грн.
Лупа нашейная Levenhuk Zeno Vizor N2
Лупа Levenhuk Zeno Vizor N2 - лупа з біфокальній лінзою і вбудованою світлодіодним підсвічуванням. Її можна носити на шиї - в комплекті є шийний ремінець - або ж встановлювати на стіл - лупа комплектується спеціальною підставкою. Підсвітка яскрава: два світлодіода добре висвітлюють весь простір п..
390 Грн.
Лупа нашейная Levenhuk Zeno Vizor N1
Нашийні лупа Levenhuk Zeno Vizor N1 - збільшувальний інструмент на кожен день. Велика лінза дає збільшення в 4 крат, маленька - 10 крат. Лупа «захована» в пластиковий корпус і закріплена на шнурку. Довжину шнурка можна регулювати. У ручці лупи розташована світлодіодне підсвічування. Вона працює в..
190 Грн.
Лупа настольная Levenhuk Zeno Desk D13
Настольную лупу Levenhuk Zeno Desk D13 отличает необычная конструкция. В три шага складной штатив превращается из устойчивой подставки в удобную ручку. Благодаря этому лупу можно использовать не только дома, но и на улице. Эту модель можно порекомендовать любителям рукоделия, моделирования, ювели..
790 Грн.
Лупа настольная Levenhuk Zeno Desk D11
Настільна лупа Levenhuk Zeno Desk D11 - це комбіновані лінзи, світлодіодне підсвічування на гнучкому штативі, власники «третя рука» і кріплення для робочих інструментів. Вона стане в нагоді кожному, хто любить працювати руками - ювеліра, електротехніку, часовому майстру, моделісту.   ..
790 Грн.
Лупа настольная Levenhuk Zeno Desk D0
Настільна лупа Levenhuk Zeno Desk D0 - зручний збільшувальний інструмент, який допоможе вам ремонтувати дрібну техніку, вивчати ювелірні вироби, розглядати поверхневі дефекти і виконувати найрізноманітніші професійні завдання. Лупа стане незамінним помічником в текстильних роботах, рукоділлі або ..
490 Грн.
Лупа налобная с аккумулятором Levenhuk Zeno Vizor HR4
Levenhuk Zeno Vizor HR4 - налобная лупа зі змінними лінзами і вбудованою світлодіодним підсвічуванням. На лупу можна встановити відразу дві лінзи з комплекту, що дозволяє збільшити сумарну кратність оптики. Для правого ока передбачена додаткова лінза - вона дає 8-кратне збільшення, її можна викор..
1 190 Грн.
Лупа налобная Levenhuk Zeno Vizor H4
Налобная лупа Levenhuk Zeno Vizor H4 призначена для роботи з дрібними предметами і відмінно підійде для вирішення професійних завдань ювеліра, годинникового майстра, інженера, моделіста, колекціонера, електротехніка. Будинки лупу можна використовувати для хобі або повсякденних справ. Лупа має вбу..
690 Грн.
Лупа налобная Levenhuk Zeno Vizor H1
Налобная лупа Levenhuk Zeno Vizor H1 стане вашим вірним помічником при роботі з дрібними предметами. З нею зручно займатися рукоділлям, працювати з дрібними шрифтами, вивчати ювелірні вироби, паяти плати або ремонтувати невеликі механізми. Лупа дозволяє швидко змінювати збільшення в діапазоні від..
390 Грн.
Лупа для чтения Levenhuk Zeno Read ZR20
Лупа Levenhuk Zeno Read ZR20 - оптичний інструмент для читання і роботи з зображеннями. Він займе гідне місце в арсеналі інженера, бібліотекаря, архівіста, викладача та інших фахівців, часто мають справу з дрібним шрифтом. Допоможе лупа і в перевірці достовірності документів. У домашніх умовах пр..
590 Грн.
Лупа для чтения Levenhuk Zeno Read ZR18
Levenhuk Zeno Read ZR18 - це біфокальними лупа, призначена для роботи з дрібним шрифтом і зображеннями. Такий інструмент відмінно підійде фахівцям, що мають справу з документами, графіками, кресленнями. Придбати лупу цієї моделі можна і для будинку: з її допомогою можна без зусиль читати дрібний ..
590 Грн.
Лупа для чтения Levenhuk Zeno Read ZR16
Levenhuk Zeno Read ZR16 - зручна лупа для читання з дворазовим збільшенням. Цей оптичний прилад прекрасно підійде для роботи з картами, кресленнями і схемами. Лупа призначена для широкого кола фахівців: бібліотекарів, архівістів, наукових співробітників, інженерів. У домашніх умовах цей збільшува..
490 Грн.
Лупа для чтения Levenhuk Zeno Read ZR14
Лупа Levenhuk Zeno Read ZR14 - зручне пристосування для читання, вивчення документів і креслень. Модель володіє компактною складною конструкцією - її зручно брати з собою на ділові зустрічі та інші заходи. Переваги цього оптичного інструменту високо оцінять бібліотекарі та архівісти, інженери і б..
490 Грн.
Лупа для чтения Levenhuk Zeno Read ZR12
Лупа Levenhuk Zeno Read ZR12 - відмінний оптичний інструмент для читання. Вона стане в нагоді фахівцям архівної та бібліотечної справи, а також всім, хто часто працює з дрібним шрифтом. Лупа допоможе в читанні креслень і вивченні карт, колекціонуванні, перевірці документів. Всі елементи лупи виго..
390 Грн.
Лупа для чтения Levenhuk Zeno Read ZR10, черная
Levenhuk Zeno Read ZR10 - легка пластикова лупа на ручці, що дозволяє працювати з дрібним текстом на різних збільшеннях. Вона стане відмінним інструментом не тільки для читання, а й для вивчення архівних документів, карт, креслень, фотографій і гравюр. З її допомогою можна ретельно розглядати док..
390 Грн.
Лупа для чтения Levenhuk Zeno Read ZR10, белая
Лупа Levenhuk Zeno Read ZR10 - зручний у використанні оптичний інструмент з біфокальній лінзою. Лупу можна застосовувати для читання, вивчення карт і креслень. Її по достоїнству оцінять фахівці, що працюють з різноманітними документами та друкованими виданнями. Наявність двох лінз дозволяє працюв..
390 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno Gem M5
Складна і компактна лупа Levenhuk Zeno Gem M5 стане в нагоді вам в магазині, на роботі і при виїзді на природу. Її зручно брати з собою, адже вона мало важить і не займає багато місця. А металевий корпус надійно захищає лінзу від випадкових ушкоджень.   40-кратна лінза дозволяє читат..
190 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno Gem M13
Ви зможете використовувати лупу Levenhuk Zeno Gem M13 і в професійних справах, і для вирішення повсякденних завдань. Вона стане в нагоді для читання дрібного тексту, вивчення дрібних предметів, перегляду поверхні готових виробів. Застосовувати лупу можна для ремонту годинникових механізмів, для в..
390 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno Gem M11
Levenhuk Zeno Gem M11 - компактна лупа зі світлодіодним підсвічуванням. 25-міліметрова лінза дає 40-кратне збільшення і добре підходить для вивчення дрібних текстів, зображень, ювелірних виробів, тканин і електронних плат. Завдяки металевому корпусу лупі не страшні падіння з висоти і випадкові уд..
390 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno Gem M1
Компактная лупа Levenhuk Zeno Gem M1 подходит для решения широкого круга задач: изучить мелкие предметы, прочитать текст на упаковке, рассмотреть ценник или инструкцию и т.д. Диаметр линзы   25мм Увеличение         10крат Материал    &..
190 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 900, 5x, 75 мм, 3 LED, металл
Levenhuk Zeno 900 - це зручна сучасна лупа для читання і вивчення зображень. З нею ви зможете розібрати найдрібніший шрифт, розглянути непомітні деталі на старій фотографії або перевірити справжність підозрілою купюри.   Міцна металева оправа надійно захищає оптику від відколів. Лупу..
1 190 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 700, 10x, 30 мм, 3 LED, металл
С подсветкой. Увеличение: 10х. Диаметр: 30 мм   Артикул: 33946 Производитель: Levenhuk (Левенгук) Страна: КНР для Levenhuk, Inc. (США) Гарантия: пожизненная Размер упаковки (ДхШхВ): 7.0×6.0×19.0 см. Лупа Levenhuk Zeno 700 – мощный и надежный инструмент для точных ..
690 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 60, 2,5/5x, 88/21 мм
С подсветкой. Увеличение: 2,5/5х. Диаметр: 88/21 мм   Артикул: 33933 Производитель: Levenhuk (Левенгук) Страна: КНР для Levenhuk, Inc. (США) Гарантия: пожизненная Размер упаковки (ДхШхВ): 10.0×4.0×24.0 см. Просмотровая лупа Levenhuk Zeno 60 – это надежный оптическ..
490 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 50, 2,2/4,4x, 88/21 мм
С подсветкой. Увеличение: 2,2/4,4х. Диаметр: 88/21 мм   Артикул: 33931 Производитель: Levenhuk (Левенгук) Страна: КНР для Levenhuk, Inc. (США) Гарантия: пожизненная Размер упаковки (ДхШхВ): 10.0×4.0×24.0 см. Лупа Levenhuk Zeno 50 – это современный оптический прибо..
390 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 1000, 2,5/5x, 88/21 мм
С подсветкой. Увеличение: 2,5/5х. Диаметр: 88/21 мм   Артикул: 33944 Производитель: Levenhuk (Левенгук) Страна: КНР для Levenhuk, Inc. (США) Гарантия: пожизненная Размер упаковки (ДхШхВ): 17.0×6.0×27.0 см. Лупа Levenhuk Zeno 1000 – это настольная лупа, которую мож..
790 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 100, 2,5/5x, 78/19 мм, металл
Увеличение: 2,5/5х. Диаметр: 78/19 мм   Артикул: 33943 Производитель: Levenhuk (Левенгук) Страна: КНР для Levenhuk, Inc. (США) Гарантия: пожизненная Размер упаковки (ДхШхВ): 10.0×4.0×24.0 см. Лупа Levenhuk Zeno 100 станет отличным помощником при работе с мелким те..
490 Грн.
Увеличительное стекло Carson MagniLamp 2-3.5x
Оптические характеристики: Увеличение: 2-3.5 Размеры линзы: 90 мм Материал линзы: Оптический пластик Интегрированная светодиодная подсветка Комплектация: Увеличительное стекло Габариты: 110 мм Производитель: Сarson optical(США) Гарантия: 36 месяцев ..
650 Грн.
Увеличительное стекло Carson MagniCard MC-99
Компактная лупа Carson MagniCard MC-99 - простая и удобная в пользовании. Легко помещается в портмоне или в нагрудный карман. Характеристики: Увеличение                          3х Материал оптики     ..
406 Грн.
Увеличительное стекло Carson LED Attach-A-Mag 2х
Размеры линзы: 90 мм Материал линзы: Оптический пластик Интегрированная светодиодная подсветка Комплектация: Увеличительное стекло Питание: 3хSG12 Габариты: 305х109х38 мм Производитель: Сarson optical(США) Гарантия: 36 месяцев ..
810 Грн.
Увеличительное стекло Bresser 2x/4x 100mm
Оптические характеристики: Увеличение: 2x/4x Диаметр линзы: 100мм Материал линзы: оптический пластик   Конструктивные особенности: ·        Подсветка: Светодиодная   Комплектация: ·        Увеличительное стекло ..
576 Грн.
Набор LED Card 8 в 1*
Багатофункціональна LED Card 8 в 1  опис:   Карта за розмірами з кредитну карту і товщиною всього 5 мм.   Ця багатофункціональна світлодіодна карта містить в собі вісім функцій:   3-кратна зорова труба. Світлодіодний ліхтарик Лазерна..
999 Грн.
Лупа-стакан Levenhuk LabZZ C3
Лупа-стакан Levenhuk LabZZ створена спеціально для юних дослідників природи. Вона складається з боксу з прозорими стінками і кришки з 5-кратною лупою. Всередину можна поміщати невеликі предмети для дослідження: камені, зразки грунту, частини рослин і комах. Бокс можна заповнити водою, і тоді всер..
190 Грн.
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G8
Лупа-очки Levenhuk Zeno Vizor G8 - удобный инструмент для работы с мелкими предметами и деталями. Характеристики:  Увеличение, крат                                 2,5/4/6/8/10/15/20/25    ..
990 Грн.
Лупа ювелирная с подсветкой YV-2010 Led Power 30x21мм
Компактная, складная ювелирная лупа YV-2010 Led Power, 30x21мм  со светодиодной подсветкой дает увеличение в 30 крат. Хорошо подходит для изучения драгоценных камней, ювелирных изделий и мелких механизмов. Характеристики: Диаметр линзы,            &..
180 Грн.
Лупа с подсветкой YW-2010 Magnifier 3x
Лупа збільшувальна з пргумованим корпусом  YW-2010 Magnifier 3х   Збільшення              3X кратне   Діаметр лінзи           85мм.   Матеріал оптики      акр..
180 Грн.
Лупа ручная Levenhuk Zeno Handy ZH43
Линза сделана из пластика и имеет диаметр 30 мм. Переключатель подсветки находится на ручке. Подсветка работает от батареек (в комплект поставки не входят).     Диаметр линзы, мм 30 Увеличение, крат ..
290 Грн.
Лупа настольная Levenhuk Zeno Desk D9
Levenhuk Zeno Desk D9 - біфокальні лупа для читання, роботи з дрібними предметами, моделювання, ремонту механізмів і ювелірних виробів. Вона стане в нагоді на роботі і вдома. Лупа забезпечена вбудованим підсвічуванням і гнучким штативом. До поверхні лупа кріпиться за допомогою утримувача-прищіпки..
790 Грн.
Лупа настольная Levenhuk Zeno Desk D7
Levenhuk Zeno Desk D7 - це зручна настільна лупа з біфокальній лінзою великого діаметру. Вона відмінно підходить для тривалої роботи з дрібними предметами, ремонту невеликих виробів, творчих занять і читання. Завдяки складному штатива лупа в три прийоми перетворюється в класичну переглядові лупу ..
690 Грн.
Лупа настольная Levenhuk Zeno Desk D5
Levenhuk Zeno Desk D5 - невелика настільна лупа для читання, рукоділля, занять творчістю, моделювання та виконання нескладних ремонтних і ювелірних робіт. Вбудована підсвітка дозволяє використовувати лупу навіть у повній темряві.   Levenhuk Zeno Desk D5 складається з біфокальній лінз..
690 Грн.
Лупа настольная Levenhuk Zeno Desk D3
Настільна лупа Levenhuk Zeno Desk D3 складається з біфокальній лінзи, вбудованої світлодіодного підсвічування, гнучкого штатива і власників «третя рука». Ця модель сподобається тим, хто займається ремонтом друкованих плат або паянням. Оцінять лупу і любителі збирати масштабні моделі, майструвати ..
590 Грн.
Лупа настольная Levenhuk Zeno Desk D1
Настільна лупа Levenhuk Zeno Desk D1 - зручний оптичний прилад для читання і рукоділля, складання листів і фотоальбомів, ремонтних і ювелірних робіт. Ця модель стане вірним помічником людині, довго працює з дрібними предметами. Гнучкий штатив дозволить направити лінзу на робочу область під будь-я..
490 Грн.
Лупа налобная Levenhuk Zeno Vizor H3
Налобная лупа Levenhuk Zeno Vizor H3 створена для комфортного і точного виконання будь-яких професійних і домашніх робіт, пов'язаних з дрібними деталями. З її допомогою зручно паяти електронні плати, працювати з ювелірними виробами, збирати масштабні моделі, розбирати механізми годин. При шиття і..
590 Грн.
Лупа налобная Levenhuk Zeno Vizor H2
Лупа Levenhuk Zeno Vizor H2 - це налобная лупа для проведення точних робіт з дрібними деталями або предметами. Її можна використовувати в професійних цілях або для виконання домашніх справ. Лупа зручно фіксується на голові за допомогою гнучкого ременя і дозволяє вибирати одне з чотирьох фіксовани..
390 Грн.
ЛУПА ДЕТСКАЯ 3х С КОМПАСОМ
Лупа 3х кратная с компасом - диаметр 90мм. Вставка 5х - диаметр 2,5мм. ..
80 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno Gem M9
Лупа Levenhuk Zeno Gem M9 стане вашим вірним супутником в будь-яких поїздках. Ця компактна складна лупа мало важить і не займає багато місця, тому ви легко візьмете її з собою в магазин, на важливу зустріч або в похід. Лупа з 30-кратної лінзою відмінно підходить для вивчення дрібних деталей, чита..
390 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno Gem M7
Лупа Levenhuk Zeno Gem M7 - компактна лупа з двома підсвічуваннями. Світлодіодна лампочка допомагає висвітлювати робочу область в темному приміщенні, а ультрафіолетова служить для перевірки автентичності купюр. Лупа дає 45-кратне збільшення і прекрасно підходить для вивчення дрібних текстів, ілюс..
290 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno Gem M3
Лупа Levenhuk Zeno Gem M3 - компактний збільшувальний прилад для повсякденної роботи. За допомогою цієї лупи можна прочитати дрібний текст, розглянути фотографію, вивчити пошкодження на меблів або одязі. Завдяки вбудованій підсвічуванні можна працювати навіть в темряві. Для освітлення використову..
190 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 600, 2,5x/5x, 90/21 мм, 12 LED, металл
Лупа Levenhuk Zeno 600 – классический инструмент для работы с мелкими деталями, заключенный в современный корпус со встроенной подсветкой. Большой размер линзы обеспечивает широкое поле зрения и делает комфортной работу с блоками текста и крупными предметами. Подсветка лупы имеет два режима я..
990 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 500, 3,5x, 56 мм, 8 LED, металл
С подсветкой. Увеличение: 3,5х. Диаметр: 56 мм   Артикул: 33932 Производитель: Levenhuk (Левенгук) Страна: КНР для Levenhuk, Inc. (США) Гарантия: пожизненная Размер упаковки (ДхШхВ): 10.0×4.0×24.0 см. Лупа Levenhuk Zeno 500 – универсальная компактная лупа с мощной..
790 Грн.
Лупа Levenhuk Zeno 400, 2/4x, 88/21 мм, 2 LED, металл
С подсветкой. Увеличение: 2/4х. Диаметр: 88/21 мм   Артикул: 33930 Производитель: Levenhuk (Левенгук) Страна: КНР для Levenhuk, Inc. (США) Гарантия: пожизненная Размер упаковки (ДхШхВ): 10.0×4.0×24.0 см. Лупа Levenhuk Zeno 400 – это стильная и удобная современная ..
690 Грн.
Лупа KONUS FLEXO 130
Диаметр линзы:                         130 мм. Максимальное увеличение:    2 x Материал корпуса:                    пластик Особенность:           ..
839 Грн.
Лупа Credit Card Magnifier 3х-6х
Компактная лупа Credit Card Magnifier с увеличением 3х и 6х. Характеристики: Увеличение               3х, вставка 6х Материал оптики      стекло Корпус                    ..
150 Грн.
Лупа 10х KONUS POWER-10
Лупа 10х з підсвічуванням і вимірювальною шкалою KONUS POWER-10 Опис: 10Х Лупа 10Х з підсвічуванням і шкалою.   Області використання: дерматоскопія, філателія, поліграфія. Також широко застосовується в таких галузях, як метрологія, медицина, друкарська справа, сервіс і радіо промислов..
528 Грн.
Линза Френеля Levenhuk Zeno 90, 2.5x, 48x45 мм, 1 LED, металл
С подсветкой. Увеличение: 2,5х. Размер линзы: 48х45 мм   Артикул: 33945 Производитель: Levenhuk (Левенгук) Страна: КНР для Levenhuk, Inc. (США) Гарантия: пожизненная Размер упаковки (ДхШхВ): 7.0×1.5×10.0 см. Линза Френеля Levenhuk Zeno 90 – это компактная лупа для..
320 Грн.
Увеличительное стекло Bresser 4x (95x50мм)
Оптические характеристики: ·        Визуальное увеличение: 2x/4x ·        Размеры объектива: 95х50 мм ·        Линзы: оптический пластик   Конструктивные особенности: ·   &n..
180 Грн.
Увеличительное стекло Bresser 2x (53mmx44mm)
Оптические характеристики: ·        Визуальное увеличение : 2Х ·        Размеры объектива: 53х44 мм ·        Линзы : оптический пластик   Конструктивные особенности: ·   &nb..
180 Грн.