Реальные Отзывы Наших Покупателей
Добрый день.С дочь на День Рождения 7лет, просит в.. ...»
Микроскоп хороший, энциклопедия интересная, спасиб.. ...»
Телескоп Levenhuk Skyline 120x1000 EQ
Автор: Увидеть_все
Для подсоединения к ТЕЛЕСКОП LEVENHUK SKYLINE 120X.. ...»
Фонарь Inova X5-Titanium (31 Lm)
Автор: Дядя Гырга
Подскажите, какими элементами питания можно замени.. ...»

Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона)

Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона)
Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона) Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона) Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона) Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона) Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона) Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона) Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона)
Производитель: NATIONAL GEOGRAPHIC
Модель: 922413
Наличие: Нет в наличии
4,185.00Грн.
Количество:
Нет в наличии

Предзаказ по телефону
Микроскоп National Geographic 40x-1280x (с адаптером для смартфона) — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

в закладки сравнение
Опис 
Мікроскоп National Geographic 40x-1280x (з адаптером для смартфона) добре укомплектована модель ,біологічного мікроскопа, забезпечена широким набором аксесуарів. Відмінною особливістю даного мікроскопа є наявність адаптер для камери смартфона. За допомогою адаптера для смартфона, що йде в комплекті з мікроскопом, легко фотографувати об'єкти спостережень на камеру вашого смартфона. Прилад дозволяє досліджувати досить широкий діапазон препаратів і робити власні маленькі відкриття. Головне, що для початку роботи не потрібно докуповувати ніяких додаткових аксесуарів. Таким чином мікроскоп безумовно буде цікавий і дітям і підліткам.
Класифікація:
Тип: оптичний 
Класифікація: біологічний 
Призначення: навчальний 
 
Оптичні характеристики:
Збільшення : 20х до 1280х 
Збільшення об'єктивів: 4х, 10х, 40х (підпружинений)
Збільшення окуляра : 10х, 16х 
Збільшення лінзи Барлоу : 1х ÷ 2х (плавне)
 
Конструктивні особливості:
Насадка: монокулярна (оборот на 360º, нахил на 45º) 
Предметний столик: рухливий з препаратодержателями 
Фокусування: груба 
Підсвічування: світлодіодна (проходить і відбитим світлом) з регулюванням потужності (6 рівнів)
Діафрагма: диск з 7-ма отворами різних діаметрів і 5-ю світлофільтрами
 
Комплектація:
Мікроскоп : корпус метал/пластик
Об'єктиви : 3 шт.
Окуляр : 2 шт (ширококутні)
Лінза Барлоу : 1 шт
Адаптер для камери смартфона (планшета)
Інкубаторій
Набір аксесуарів для препарування
Препарати : 4 шт.
Слайди : 5 шт.
Матовий світлофільтр: 1 шт.
Предметні скла: 10 шт.
Адаптер змінного струму
Захисний чохол
 
Харчування:
Електромережу змінного струму: 220/240V
 
Габарити:
Лінійні розміри : 153*100*267 мм
Вага : 1,2 кг
Торгова марка National Geographic сьогодні відома в найвіддаленіших куточках нашої планети. Національне географічне товариство здобуло собі славу завдяки своїм поглибленим дослідженням навколишнього світу і популяризації своїх відкриттів і спостережень. Нині компанія National Geographic співпрацює з кращими виробниками товарів по всьому світу. результат цієї співпраці - розробка і виробництво приладів, що дозволяють вивчати і навколишнє середовище, а також ряду товарів, заснованих на технологіях, безпечних для навколишнього середовища.
 
Дана модель поставляється з широким набором аксесуарів, об'єктивів і окулярів, необхідних для старту спостережень, що дає можливість відразу зануритися в настільки цікавий і захоплюючий мікросвіт.
 
У комплектацію входить адаптер для камери смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на тубусі мікроскопа і дозволяє проводити фото і відеозйомку основної або фронтальною камерою гаджета. Гладка тильна сторона смартфона надійно кріпиться за допомогою безлічі присосок адаптера (в разі рифленою тильній поверхні смартфона рекомендується використовувати фронтальну камеру).
 
Комбінація двох ширококутних окулярів і трьох об'єктивів дає можливість отримати збільшення 640х. Унікальним є використання в мікроскопі лінзи Барлоу для отримання безступінчатого (плавного) зумування зображення, завдяки чому досягається максимальне збільшення 1280х.
 
Монокулярна насадка, нахилена під кутом 45°, повертається на 360°, дозволяючи спостерігати в будь-якому зручному положенні, а також грати з мікроскопом групі дітей без переміщення мікроскопа в просторі. Всередині насадка пофарбована чорною матовою фарбою, що запобігає небажані світлові відблиски.
 
Світлодіодні лампи забезпечує підсвічування препарату проходить і відбитим світлом. Проходить світло використовується для спостереження прозорих об'єктів, що відображає – для непрозорих тривимірних. Використання двох ламп одночасно може бути корисно при спостереженні напівпрозорих зразків. Яскравість освітлення і спрямованість пучка світла контролюється діафрагмою з різними діаметрами отворів.
 
Живлення мікроскопа здійснюється від побутової електромережі змінного струму.
 
Перелік аксесуарів включає готові слайди, до огляду яких можна приступити негайно. Також в наборі є аксесуари для препарування зразків, інкубаторій і все необхідне для вирощування зоопланктону в домашніх умовах. Не дивлячись на те, що даний прилад швидше буде цікавий для дітей і підлітків, всі оптичні елементи виконані з скла, серйозне збільшення дозволить розглянути практично все, що доступно дорослому біологічного мікроскопа.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо