Японская компания, Olympus Corporation - основанная в 1919 году.

Японская компания, Olympus Corporation - основанная в 1919 году Такэши Ямасита под первоначальным именем Takachiho Seisakusho, для производства микроскопов и термометров. Основная специализация компании - высококачественное оптическое оборудование. На сегодняшний день Olympus это одно из лучших воплощений цены и качества среди любительских фотоаппаратов.

Вид:
На странице:
Сортировка:
Бінокль Olympus 10x25 WP I
Бінокль Olympus 10x25 WP I – це компактний бінокль для спостережень за будь-якої погоди. Він має збільшення до 10 крат і невеликі об'єктиви діаметром 25 мм. Завдяки водонепроникному корпусу можна вести спостереження і в дощ, і в сніг.   Оптична система бінокля побудована на призмах roof, ..
3,800.00Грн.
Бінокль Olympus EXPS I 10x42
Бінокль Olympus EXPS I 10x42 – це професійний інструмент для польових спостережень і вивчення живої природи. Якісна прояснена оптика з екологічно чистого скла формує бездоганне зображення навіть в умовах недостатньої освітленості. Ергономічний корпус з гумовим покриттям забезпечує комфорт при трив..
4,210.00Грн.
Бинокль Olympus EXPS I 12x50
Бінокль Olympus EXPS I 12x50 – це ідеальний вибір для спостережень за живою природою. Світлосильна оптика на призмах Porro дає якісне зображення без спотворень, а міцний вологозахищений корпус виручить, навіть якщо вас застане дощ. Лінзи мають покриття, що просвітлює і оброблені захисним складом в..
5,106.00Грн.